Bistro Mondieu

Roztylská 2321/19
14800 Praha, Česká republika
Tel: 774651314
URL: https://mondieu.cz/
Facebook: mondieu.cz
Kontaktní osoba: Veronika Vrubelova
Logo Bistro Mondieu
Bistro
Praha
Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
od 50 000 CZK
Angličtina, Čeština
MS Excel, MS Powerpoint, MS Word
Nástup Dohodou

Do našeho úspěšného konceptu sítě bister Mondieu, hledáme profesionála, který své práci rozumí a věří v to, co dělá.     Hledáme lídra, který bude příkladem pro svůj tým, umí delegovat kompetence, dodrží slovo, umí nastavit a dodržovat pravidla, kontrolovat svůj tým a dodržování pravidel + vyvozovat důsledky.

Jak zjistíš, že jsi Mondieu pozitivní člověk s potenciálem stát se našim kolegou/kolegyní?

* Tvoje práce ti není jen prací, je to tvůj životní styl.
* S vedením týmu v oblasti gastronomie už máš zkušenosti.
* Profesionální, zdvořilý a přátelský přístup je tvojí neodmyslitelnou součástí.
* Jen málokterá situace tě dokáže vyvést z míry a dokážeš si zachovat i pod stresem chladnou hlavu.

Náplň práce

Tvým každodenním úkolem bude:

* Péče o tým, jeho motivace, vedení, organizace práce a podpora zaměstnanců.
* Pravidelné porady a školení týmu podle nastavených pravidel.
* Odpovědnost za bezproblémový chod provozu a dodržování standardů (vybavenost, kvalita poskytovaných služeb…)
* Řešení operativních úkolů a krizových situací.                          * Optimalizace v oblasti procesů a inovací.

Požadujeme

Nabízíme

Co ti za to nabízíme my?

* Stabilní zázemí v rozrůstající se společnosti, která patří mezi lídry na slovenském trhu v oblasti gastronomie.
* Jedinečná možnost stát se členem managementu a pracovat v týmu zkušených profesionálů v oblasti gastronomie.
* Možnost práce v atraktívnich pobočkách Mondieu - Westfield Chodov a Maltézské náméstí