Bistro u Ledňáčka a bistro Polévka je grunt

Kamýcká 129
165 00 Praha - Suchdol, Česká republika
Tel: 724215915
URL: http://www.u-lednacka.cz
Facebook: https://www.facebook.com/BistroULednacka/
Kontaktní osoba: Miloslav Mrštík
Logo Bistro u Ledňáčka a bistro Polévka je grunt
Bistro
Praha - Suchdol
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr, Praxe & Stáž, Výpomoc na akci
40 - 80tis
Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Do zavedeného bistra a připravované restaurace přijmeme kuchaře na pozice:

- šéfkuchař

- pomocný kuchař

- kuchař cateringu (možno jako brigádu nárazově)

Náplň práce

Práce samostatného kuchaře buď ve směnném provozu nebo po - pátek. Příprava teplé i studené kuchyně. Umění práce a organizace v režimu cateringových akcí

Požadujeme

- Samostatnost

- Spolehlivost

- Zkušenosti

- Kreativitu

Nabízíme

- 40 - 80tis mzda dle pracovního úvazku a pozice

- zázemí stabilní společnosti

- možnost seberealizace