Perfect Canteen

Jemnická 1138/1
14000 Praha 4, Česká republika
Tel: 774191864
URL: http://perfectcanteen.cz
Kontaktní osoba: Michaela Řeháková
Logo Perfect Canteen
Restaurace
Praha 4
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Nuda v Brně? Nemyslíme si! :)

V naší moderní denní restauraci Grand Kitchen Vlněna najdou skvělou příležitost osobnosti se zájmem o poctivou gastronomii. Našim hostům nabízíme snídaňové a obědové menu.

Náplň práce

Budeš vařit a vydávat jídla našeho snídaňového a obědového menu, kontrolovat stav zásob, dodržovat hygienické standardy naší kuchyně. Budeš součástí pohodového kuchařského týmu.

Požadujeme

Příležitost u nás mají všichni, pro koho je gastronomie vášeň, a ti, kteří se umí pro práci nadchnout. Ti, kteří mají zájem o dlouhodobou a stabilní spolupráci.

Máš-li to stejně jako my, dej nám o sobě vědět a napiš nám.

Nabízíme

Nabízíme HPP na dobu neurčitou, vše na výplatní pásce, řádnou placenou dovolenou.

Ranní směny pondělí až pátek, max. 50 hodin týdně, volné víkendy, svátky.

Kulinářské kurzy, přátelský a pohodový tým. Moderní technologie, moderní a čisté prostředí, práce v centru Brna v areálu Vlněna.