Perfect Canteen

Jemnická 1138/1
14000 Praha 4, Česká republika
Tel: 774191864
URL: http://perfectcanteen.cz
Kontaktní osoba: Michaela Řeháková
Logo Perfect Canteen
Restaurace
Praha 4
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Nuda v Brně? Nemyslíme si! :)

V naší moderní denní restauraci Grand Kitchen Vlněna najdou skvělou příležitost osobnosti se zájmem o poctivou gastronomii. Našim hostům nabízíme snídaňové a obědové menu.

Náplň práce

Ty budeš pravou rukou našeho šéfkuchaře tak, abys ho dokázal/a zastoupit i v době jeho nepřítomnosti, a taky budeš pracovat na úseku a la carte kuchyně.

Požadujeme

Příležitost u nás mají všichni, pro koho je gastronomie vášeň, a ti, kteří se umí pro práci nadchnout. Ti, kteří mají zájem o dlouhodobou a stabilní spolupráci.

Máš-li to stejně jako my, dej nám o sobě vědět a napiš nám.

Samozřejmě očekáváme, že máš kuchařské zkušenosti odpovídající pozici zástupce šéfkuchaře.

Nabízíme

Nabízíme HPP na dobu neurčitou, vše na výplatní pásce, řádnou placenou dovolenou.

Ranní směny pondělí až pátek, max. 50 hodin týdně, volné víkendy, svátky.

Kulinářské kurzy, přátelský a pohodový tým. Moderní technologie, moderní a čisté prostředí, práce v centru Brna v areálu Vlněna.