the italians wine food

Strakonická 1
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 735 174 913
URL: https://www.theitalians.cz
Facebook: https://www.facebook.com/winefoodmarket/
Kontaktní osoba: Eva Vymětalová
Logo the italians wine food
Restaurace
Praha 5
Brigáda
160,-/ na h
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Do našeho italského konceptu - restaurace Tržnice, hledáme usměvavé číšníky a servírky na dlouhodobou víkendovou spolupráci.

Náplň práce

·       Obsluha zákazníků, přijímání objednávek, obsluha kasy, roznášení objednávek.

·       Spolupráce s celým týmem restaurace, teplou kuchyní a barem

Požadujeme

·       Pozitivní a aktivní přístup k práci

·       Příjemné a proklientské vystupování

·       Aktivní znalost angličtiny výhodou

Nabízíme

·       směny - sobota 9-21 a neděle 9-16, férovou a stabilní odměnu

Jsme společnost lidí s vřelým vztahem k Itálii a italskému způsobu života. Dovážíme výborné italské víno a poctivé potraviny provozujeme restauraci, obchod, kavárnu, cukrárnu a naše práce nás moc baví.