STAGES HOTEL Prague

Českomoravská 19a
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420602499768
URL: http://www.stageshotel.com
Facebook: https://www.facebook.com/stageshotelprague
Kontaktní osoba: Jana Šturmová
Logo STAGES HOTEL Prague
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
Angličtina
Nástup Ihned

Lidé bydlí v hotelech, aby z nich vyráželi objevovat zážitky. STAGES HOTEL Prague je nový zážitek sám o sobě. Hotel je inspirován hudbou a velkými show– recepce je stylizovaná do podoby pódia, pokoje mají místo klasických lamp reflektory a objevíte zde mnoho dalších originálních hudebních prvků… Vlastníkem hotelu je společnost Bestsport, a.s., která provozuje i O2 arenu a O2 universum. Díky tomu máme unikátní možnosti pro pořádání těch nejlepších akcí v Praze.

Náplň práce

·        Zajištění přípravy eventových a cateringových akcí v hotelu

·        Set up konferenčních sálů, komunikace s klienty při průběhů akcí, cateringové služby, občerstvení pro akce v hotelu

·        Komunikace a ostatními odděleními hotelu

·        Příprava prostoru - zajištění připravenosti banketového sálu pro hotelové akce

·        Organizace stolů, židlí a dalšího nábytku podle potřeb akce

·        Koordinace s kuchyní a barem

Požadujeme

·   Parťáka, kterému nevadí pružná pracovní doba – klademe důraz na časovou flexibilitu (ranní, odpolední, noční směny)

·        Pozitivního, přátelského a týmového člověka, který se rád učí novým věcem a chce se ve svém oboru rozvíjet.

·        Zodpovědného, dochvilného a samostatného kolegu či kolegyni s chutí do práce a přílivem nových nápadů.

·        Člověka s příjemným vystupováním, který umí pracovat a komunikovat v rámci F&B týmu.

·        Zkušenosti, chuť se učit novým věcem, odhodlání a týmového ducha.

·        Praxe v oboru výhodou

·        Středoškolské vzdělání

·        Znalost anglického jazyka

Nabízíme

·        Řádnou smlouvu na HPP

·        Bonusy v podobě service charge

·        Zaplacené víkendy, svátky, přesčasy a noční směny.

·        Pokud vše dobře funguje – 13. plat.

·        25 dní dovolené.

·        Příspěvek na stravování ve vlastní kantýně, nápojový balíček zdarma.

·        Postaráme se o Vaši uniformu a pracovní obuv.

·        Zvýhodněné zaměstnanecké ceny na ubytování ve všech hotelech značky Marriott International Hotels po celém světě.

·        Dobrá dopravní dostupnost - metro B / TRAMMožnost parkování zdarma.

·        Test stay – 1x za rok si užijte pobyt v hotelu jako jeho hosté.

·        Příspěvek na penzijní připojištění.

·        Zdarma školení, která povedou ke zvyšování a prohlubování Vaší kvalifikace.

·        Flexibilita při plánování směn - respektujeme individuální potřeby. Naším cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství.

·        Kvalitní a moderní pracovní prostředí, přátelské vedení.

·        Možnost stát se součástí unikátního projektu. STAGES HOTEL Prague získal prestižní ocenění Stavba roku 2022 a byl vyhlášen nejlepším franšízovým hotelem sítě Marriott International Hotels za rok 2022.

 A JAK TO U NÁS VYPADÁ?

STAGES HOTEL Prague, Českomoravská 19a, CZ-190 00 Praha 9, Tel.:+420-221 000 000, jana.sturmova@stageshotel.com

STAGES HOTEL Prague, a Tribute Portfolio Hotel je lifestylový hotel v těsném sousedství O2 areny a O2 universa.