Hotel KINGS COURT

U Obecniho domu 3
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 608 254 652
URL: http://www.hotelkingscourt.cz
Kontaktní osoba: Dominika Vojtěchová
Logo Hotel KINGS COURT
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Připojte se k našemu týmu v novém apartmánovém hotelu na prestižní adrese v Revoluční ulici na Praze 1, který otevírá své dveře v dubnu 2024.

Hledáme zkušeného a vášnivého kandidáta na pozici Vedoucího Recepce, s přesahem do Guest Relations a Operations.

Přidejte se k nám a staňte se klíčovým členem týmu, který bude přispívat k vytváření nezapomenutelných zážitků pro naše hosty v jednom z nejexkluzivnějších apartmánových projektů v Praze.

Náplň práce

-Zajištění denního chodu apartmánového komplexu sestávajícího s celkem 34 nadstandartních apartmánů

Aktuálně v preopening fázi se jedná o:

- budování týmu recepce

- nastavování standartů ( SOPs ) jak na recepci tak ve spolupráci s Apartment Managerem ostatních standartů ...celkové operations agendy, guest relations, housekeeping  supervising, reservation agendy

Po otevíračce pak zejména:

-auditing/reporting

- checkin/checkout agenda

- guest relations (vip treatments, concierge,  checkin follow up  a další )

- supervising reservation/revenue agendy spolu s Apartment Managerem

- částečně supervising housekeeping oddělení

Požadujeme

Ideálně praxi v provozu hotelu, zejména na pozici vedoucí/supervisor recepce, vedoucí/supervisor guest relations  nebo vedoucí/supervisor  operations.

Schopnost vést tým, komunikovat s hosty a zajistit excelentní zážitek pro každého klienta.

Nabízíme

Dobré platove ohodnocení, zázemí stabilní  společnosti podnikající na pražském trhu od roku 2001, ktera vlastní a operuje 5* hotely. Firemní stravování a další benefity.

CV prosím zasílejte na executive@ldlprague.cz

Přidejte se k nám a buďte součástí naší vzrušující cesty, která spojuje luxus s pohostinností v srdci Prahy.