El Gaucho Steak house

Celetná 38
110 00 Praha, Česká republika
Tel: 777993401
URL: https://cz.elgaucho.eu
Kontaktní osoba: Vendula Miškovská
Logo El Gaucho Steak house
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Máš zájem o jídlo a baví tě práce s lidmi? Připoj se k nám a staň se součástí naší rodiny, kde nové výzvy a příležitosti čekají na každém kroku. Hledáme právě tebe – energického, dynamického a motivovaného Restaurant Managera, který nám pomůže vytvářet nezapomenutelné zážitky.

Náplň práce

Co budeš dělat?

Budeš vedoucím našeho každodenního provozu.

Povedeš, inspiruješ a motivuješ náš fantastický tým.

Ujistíš se, že naši hosté odchází šťastní a spokojení.

Aktivně se zapojíš do obsluhy hostů.

Budeš organizovat eventy, které si oblíbí nejen hosté, ale i my sami.

A budeš zodpovědný za správu zásob a udržování standardů kvality.

Požadujeme

Co od tebe čekáme?

Zájem o gastronomii a radost z práce v týmu.

Zkušenost s vedením lidí a zajištěním plynulého chodu věcí.

Schopnost zůstat v klidu a efektivně řešit výzvy.

Důkladnost a pozornost k detailům.

Dobrá znalost anglického jazyka.

Nabízíme

Co ti nabízíme?

Atraktivní plat.

Příspěvek na Multisport kartu pro tvé volnočasové aktivity.

Zajištěné stravování na pracovišti.

Pracovní prostředí plné růstu a nových výzev.

Pokud chceš být součástí týmu, kde každý den nabízí něco nového a vzrušujícího, a tvá práce dělá radost nejen tobě ale i ostatním, tak neváhej a přidej se k nám!