Cantina La Fresca ČSOB

Radlická 333
15057 Praha, Česká republika
Tel: +420739075791
URL: http://www.cantina-lafresca.cz/
Kontaktní osoba: Miroslava Pešlová
Logo Cantina La Fresca ČSOB
Závodní nebo školní stravování
Praha
Hlavní pracovní poměr
38 000 - 48 000
Nástup Dohodou, Ihned

Naše společnost HM Gastro Group s.r.o. je ryze česká firma, která patří mezi přední poskytovatele firemního stravování.

Náš tým se stále rozrůstá a proto do našeho kolektivu hledáme pozitivního a pečlivého kolegu/kolegyni, který zvládne levou zadní zpracovat mzdovou agendu a orientuje se v personalistice.

Náplň práce

- zodpovědnost za kompletní mzdovou agendu

- zpracování mezd pro cca 500 zaměstnanců

- výpočet a zpracování nemocenských dávek, exekucí, insolvencí

- provádění měsíčních a ročních závěrek (RZD, ELDP, vyúčtování zálohové a srážkové daně, povinný podíl)

- komunikace s institucemi státní správy

- zpracování cestovních příkazů/náhrad

- zpracování statistických hlášení

- personální administrativa (zpracování pracovních smluv, dohod a dalších souvisejících smluvních vztahů)

- tvorba reportů dle požadavků vedoucích pracovníků

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání

- zkušenosti na pozici mzdové účetní min. 3 roky

- znalost mzdové a personální problematiky

- znalost mzdové legislativy a souvisejících předpisůvelmi

- dobrou znalost MS Office (zejména Excel(

- pečlivost, samostatnost

- znalost účetního systému Premier výhodou

- zodpovědný přístup k přiděleným úkolům

Nabízíme

- zázemí stabilní a prosperující společnosti

- možnost profesního a osobního růstu

- rozšiřování svých znalostí a dovedností

- pravidelná školení

- přátelský kolektiv

- personální stravu zdarma

- po zapracování další možné benefity (multisport, slevy na výrobky z naší produkce)

- nástup možný ihned nebo dle domluvy

Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří zašlou aktuální CV. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat a pozveme na krátký osobní rozhovor, kde si řekneme více.