Soul.ad

Bohdalečská 203
190 17 Praha, Česká republika
Tel: 601347610
URL: https://soul.ad
Facebook: https://www.facebook.com/restaurace.soul.ad
Kontaktní osoba: Natálie Dušková
Logo Soul.ad
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
35.000+
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Jsme v SOUL.adu.
S krajinou. Se surovinou na talíři. S lidmi.

Budujeme nový restaurační koncept uprostřed golfového hřiště. Máme dvě pobočky.
Lipence a Vinoř.
A chceme tvořit udržitelné gastro s velkou orientací na zákazníky z našeho okolí.

Rád/a bys byl na místě, kde bude brzy naše vlastní farma nebo regenerační jezero? Chtěl/a bys pracovat s výběrovou kávou, lokálními destilérkami, jednoduchým pokladním systémem a prezentovat krásná, ale minimalistická jídla?

TAK ROZHODNĚ ČTI DÁL!

Náplň práce

Hledáme lidi do VINOŘSKÉHO týmu, kteří umí vzít věci do vlastních rukou a dáva jim smysl pracovat jen s nejkvalitnějšími surovinami.

Chtěli bychom hráče, který umí pracovat efektivně, má smysl pro humor a rád přispěje k tomu, abychom SOUL.AD mohli neustále posouvat.

Požadujeme

- zajímáš se o sezónní suroviny a trendy v gastru
- rád/a se staráš o klienty
- jsi komunikativní
- máš rád/a pořádek a nebojíš se ho použít
- jsi týmový hráč
- umíš pracovat rychle a pod tlakem
- když nemáš zrovna do čeho píchnout, práci si vždy najdeš
- zvládneš jednoduchou konverzaci v AJ

Nabízíme

Typ úvázku i všechno ostatní je na domluvě, tak neváhej reagovat na inzerát a osobně vše probereme.

* Jsme na začátku, takže benefity se tvoří s vámi všemi příchozími. Ať to má smysl a jste za dobrou práci odměněni tím, co vám opravdu udělá radost.