Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 266 133 004
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Chtěli byste pracovat pro moderní společnost, která vlastní a řídí moderní hotel DUO na Praze 9 na Proseku? Tak jste tu správně! Hotel DUO sice zvenku vypadá jako obyčejný panelák, ale uvnitř je úplně jiný! Moderní, čistý, voňavý a nabízí příjemné prostředí nejen pro své hotelové hosty, ale i pro skvělé zaměstnance, kteří ctí hodnoty v duchu sloganu: I CARE Staňte se součástí rodiny Jan Hotels. Rádi Vás přivítáme do našeho týmu!

Náplň práce

Co bude Vaším posláním?

* Vaším hlavním úkolem bude vedení a kontrola středisek Food and Beverage včetně banketového oddělení

* Budete mít zodpovědnost za plynulý provoz středisek s důrazem na produktivitu a organizaci práce

* Zajišťování spokojenosti hostů s ohledem na současné požadavky trhu, důraz na zlepšování kvality poskytovaných služeb, příprava sezónních nabídek, využití obchodních praktik pro dosažení maximálního zisku, tržeb a produktivity práce

Požadujeme

Jak tedy poznáte, že jste tím správným nováčkem do našeho týmu?

* Nezáleží na tom, kolik Vám je, ale jak velkou máte chuť se do toho pustit a využít svůj talent

* Pokud máte přímou zkušenost v gastronomii, bude to pro Vás plus

* Požadujeme předchozí praxi minimálně 4 roky v manažerské pozici

* Znalost restauračního software Septim je výhodou

* Rád/ a bys využil/ a své znalosti - anglický jazyk je pro Tebe zábavou (další jazyky výhodou)

* Zkušenosti s reportingem a tréninkem podřízených

* Schopnost zvládat a řídit celou divizi Food and Beverage v denní operativě s ohledem na daný budget a nejvyšší možnou kvalitu poskytovaných služeb lokálním a mezinárodním hostům

* Máte zkušenosti s výběrem zaměstnanců, vedením týmu a jeho motivací

* Multi-tasking a umění rozhodovat se pod tlakem

* Umění rozpoznat potřeby zákazníků a proaktivně přistupovat k řešení případných problémů a stížností

* Zkušenosti s vytvářením jídelních lístků

* Znalost managementu skladového systému a inventur

* Schopnost implementovat procesní změny vedoucí ke zlepšení

* Umíte porozumět potřebám klientů

* Máte příjemné vystupování - s úsměvem jde všechno lépe

* Měl/ a byste jít příkladem svým podřízeným – profesionální přístup a organizační schopnosti

Osobnostní předpoklady kandidáta:

* Čestný, loajální a zodpovědný

* Přirozený vůdce

* Důsledný, ale empatický

* Vůdčí osobnost, která vede tým a předává vizi společnosti celému týmu

* Kreativní myšlení, nové nápady

* Znalost místní mentality

* Organizovanost a sebedisciplína

Nabízíme

Co Vám bude u nás vyloženě dělat radost?

* Spolupráce na hlavní pracovní poměr

* Maximální podpora při řešení úkolů

* Využití anglického jazyka na denní bázi

* Příjemná finanční odměna vždy včas na vašem účtu se všemi příplatky, občas i prémie a věrnostní bonusy

* Nabízíme zaměstnancům závodní stravování za 23 Kč

* Atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov

* Parkovní u hotelu DUO zdarma

* Po práci se můžete odreagovat v hotelu DUO - zdarma zajdete do fitka

* V hotelu DUO můžete také zajít na bowling, thajské masáže nebo do kadeřnictví, na kosmetiku a permanentní make – up (vše se slevou)

* Karta Multisport za 1.020 Kč – po roce spolupráce za poplatek 520 Kč

* Sleva na ubytování v hotelech Jan Hotels (hotel DUO, Bookquet, Carol, Růže, OLDINN)

* Test stay – 1 noc ubytování se snídaní zdarma pro 2 osoby v hotelu, kde pracuji (po zkušební době)

* Letní/ vánoční párty zaměstnanců

* Soutěže o nejlepšího zaměstnance čtvrtletí a roku

* Dárek k narozeninám, jubileu

* Odměna za doporučení nového zaměstnance (po ukončení zkušební doby nového kolegy)

* Praní a čištění pracovního oblečení (uniformy)

Pokud Vás tato pozice zaujala a rád/a byste pracoval/a v našem Jan Hotels dream team, zašlete nám svůj životopis pomocí odpovědního formuláře.

Už teď se na Vás těšíme!