U Eichlerů

Plynárenská 325/47
40001 Ústí nad Labem, Česká republika
URL: http://www.ueichleru.cz
Facebook: ueichleru
Kontaktní osoba: Jiří Eichler
Logo U Eichlerů
Restaurace
Ústí nad Labem
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou, Ihned

Do nově otevřené restaurace v části Všebořice v Ústí nad Labem hledáme kolegu / kolegyni na pozici pomocný / pomocná kuchař / kuchařka.

Náplň práce

Mytí černého a bílého nádobí, průběžný a koečný úklid kuchyně, příprava a loupání zeleniny aj.

Požadujeme

Pracovitost, dochvilnost, spolehlivost, týmovost. Zkušenost na této pozici.

Nabízíme

- Výplatu každý měsíc včas a řádně vyplacenou do 12. dne v měsící

- Práci na HPP či DPP

- Firemní stravování a slevy na veškerou útratu v pracovní době i mimo ní

- Směny krátký/dlouhý týden

- Mladý a přátelský kolektiv

- Firemní zástěry

- Příspěvek na obuv

- Možnost brigád při úklidu restaurace

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na e-mail restaurace@ueichleru.cz s bližším infem o Vás a my se Vám následně ozveme.