Šalanda U Průhonu

Makovského
16300 Praha 6, Česká republika
Tel: +420775682038
URL: https://www.restauracesalanda.cz/cs/salanda/repy/
Logo Šalanda U Průhonu
Restaurace
Praha 6
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou, Ihned

Hledáme samostatného Kuchaře/Kuchařku (Šalanda U Průhonu - Řepy) na HPP, krátký/dlouhý:

Přímo na trase MHD (bus i tram), dobré spojení na metro Zličín, Motol a Anděl. Parkování možné u restaurace.

Náplň práce

Přípravu pokrmů na denní menu a a´la carte.

Šetrné zacházení se surovinami.

Smysl pro pořádek.

Dodržováni HACCAP.

Požadujeme

Vyučen/a v oboru.

Komunikativní, flexibilní a spolehlivý přístup.

Samostatný/á a zodpovědný/á.

Ochotný/á učit se nové věci.

Profesionální jednání a vystupování.

Nabízíme

Velmi dobré platové ohodnocení.

Peníze vždy včas.

Smlouvu na dobu neurčitou.

Práci v hezkém prostředí.

Jistotu.

Přihlášení a proplacená dovolená samozřejmostí.

Šalanda U Průhonu v Řepích je ryze rodinný podnik, kde se můžete těšit na skvělou domácí kuchyni, Krušovice z tanku a dalších 6 druhů piv. Restaurace se nachází v blízkosti tramvajové zastávky Sídliště Řepy a parkování je možné hned vedle restaurace.