Botel Racek ***+

Podolské nábřeží
147 00 Praha 4, Česká republika
Tel: +420 731663347
URL: http://www.botelracek.com
Kontaktní osoba: Gagandeep Singh
Logo Botel Racek ***+
Hotel
Praha 4
Hlavní pracovní poměr
50 000,- až 60 000,- Kč
Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Práce v konsolidovaném 3 * hotelu na Starém Městě v Praze 5 min od metra, Dlouhé třídy.

Zde dokážeme ocenit Váš talent.

Cílem je zpříjemnit hostům ten nejlepší zážitek z pobytu. Kandidát/ku s praxí na pozici kuchař/ka.

Náplň práce

• Hledáme zkušeného kuchaře/ ku, který/á se připojí k našemu týmu v hotelu. Jste- li krealitní, máte rádi výzvy a chcete přispět k vytváření jedinečných gastronomických zážitků pro naše hosty, pak hledáme právě Vás. Vaší úlohou bude příprava a servírování vynikajících Českých jídel s důrazem na kvalitu surovin a estetickou prezentaci.

• Příprava a servírování jídel podle standardů hotelu v souladu s předepsanými recepturami

• Kreativní způsob k vytváření nových pokrmů a speciálních nabídek pro hosty

• Dodržování hygienických a bezpečnostních standardů při manipulaci s potravinami

• Spolupráce s ostatními  členy kuchyňského týmu při plánování a realizaci menu

• Údržba a čištění

Požadujeme

• Zkušenost v oboru

• Kreativní přístup k vaření a schopnost pracovat v dynamickém prostředí

• Schopnost pracovat pod tlakem a v rámci stanovených termínů

• Pečlivost a pozornost k detailům

• Ochota učit se a rozvíjet své dovednosti v oblasti gastronomie

• Perfektní znalost  České kuchyně

Nabízíme

• Stabilní zaměstnání

• Přátelský kolektiv

• 25 dní dovolené

• Směny krátký/ dlouhý

• Multisport kartu