Joy Bakery

Petrohradská 1478/41
10100 Praha 10 - Vršovice, Česká republika
Tel: 775398120
URL: https://www.joy-bakery.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/Joybakerycz/
Kontaktní osoba: Liudmila Krakhmalova
Pekárna/Cukrárna
Praha 10 - Vršovice
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Angličtina
Nástup Dohodou

Joy Bakery je malá, ale rychle rostoucí pekárna známá našimi lahodnými, řemeslně vyráběnými pečivami, které jsou připravovány s láskou a z nejlepších surovin. Jsme hrdí na to, že našim zákazníkům přinášíme radost skrze naše chutné pečivo, chleby a dorty. Jak dále rosteme, hledáme nadšené jednotlivce, kteří se k nám připojí a pomohou nám šířit radost!

Náplň práce

Hledáme šikovného a nadšeného pekaře nebo pekařku, kteří se připojí k našemu týmu. Ideální kandidát bude mít silnou vášeň pro pečení, bude schopen pracovat samostatně a sdílet náš závazek k vysoce kvalitním pečivům. Toto je vzrušující příležitost být součástí úzkého týmu a přispět k úspěchu místní pekárny.

Požadujeme

Klíčové odpovědnosti:

Příprava a pečení různých druhů pečiva, včetně chleba, pečiva, dortů a sušenek.

Dodržování receptů a zajištění konzistentní kvality pečiva.

Udržování čisté a uspořádané kuchyně a pracovního prostoru.

Monitorování úrovně zásob a asistence při objednávání potřebných surovin.

Zajištění dodržování hygienických a sanitárních předpisů.

Spolupráce s týmem na vývoji nových receptů a produktů.

Samostatná správa pečicích plánů a dodržování termínů.

Asistence s obsluhou zákazníků podle potřeby.

Kvalifikace:

Předchozí zkušenosti jako pekař nebo v podobné roli.

Silná vášeň pro pečení a kreativita v kuchyni.

Schopnost přesně a konzistentně dodržovat recepty.

Vynikající dovednosti v řízení času a organizaci.

Spolehlivost a dochvilnost s pevným pracovním nasazením.

Schopnost pracovat samostatně a přijímat iniciativu.

Znalost hygienických a sanitárních předpisů.

Flexibilita pro práci v brzkých ranních hodinách, o víkendech a svátcích.

Nabízíme

Konkurenční plat.

Zdarma káva a pečivo během pracovní doby.

Příležitost růst s rychle rostoucí společností.

Zaměstnanecké slevy na lahodné pekárenské výrobky.

Přátelské a podporující pracovní prostředí.