Vyšehradský restaurant Kandelábr

Štětkova 18
14000 Praha 4, Česká republika
Tel: 608204988
URL: http://www.restaurantkandelabr.cz
Kontaktní osoba: Zuzana Šebková
Logo Vyšehradský restaurant Kandelábr
Restaurace
Praha 4
Hlavní pracovní poměr
50.000-55.000
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Přejeme krásný den,

do Vyšehradského restaurantu Kandelábr sháníme dalšího člena do týmu. Restaurace se nachází na Praze 4, 3 minuty pěšky ze stanice metra Vyšehrad. Jsme plzeňská resturace s kvalitním pivem. Vaříme polední menu, klasickou českou kuchyni, burgery, žebra, křídla. Kapacita restaurace cca 170 míst + 70 míst zahrádka. Otevírací doba restaurace 11:00 - 23:00.

Náplň práce

Starost o hosty od příchodu po odchod. Snažíme se, aby byla návštěva restaurace pro hosta zážitek.

usazování hostů, objednávání, zanášení, vynášení, kasírování, přijímání rezervací, starost o brigádníky (rozpis směn), zodpovědnost za čistotu provozovny

Požadujeme

Zkušenosti na pozici.

Prozákaznický přístup.

Týmového ducha.

Znalost anglického jazyka.

Máme zde nulovou toleranci k alkoholu a drogám.

Vzhledem k náplni práci požadujeme češtinu na výborné úrovni slovem i písmem.

Nabízíme

- stabilní příliv hostů

- strava na pracovišti

- příjemný kolektiv

- výplata vždy včas

- možnost seberealizace

- a dále: příspěvek na multisportku, % z prodeje, garance 5% u velkých skupin

Více informací rádi poskytneme na pohovoru :)