hotel Vyhlídka

Pozlovice, 206
763 26 Luhačovice, Česká republika
Tel: 777547532
URL: http://www.vyhlidka-luhacovice.cz
Facebook: Hotel Vyhlídka****
Kontaktní osoba: Pavlína Krajčová
Logo hotel Vyhlídka
Hotel
Luhačovice
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
Od 28000Kč - 45000Kč
Nástup Dohodou, Ihned

Náplň práce

Hledáme nadšence, který má rád vaření a nebojí se žádné výzvy

Požadujeme

- buď samostatný

- víš, jak to chodí v kuchyni a máš znalosti zboží i postupů; nemusíš se bát, co nevíš, rádi tě doučíme nebo ty nás

- hledáme někoho, kdo je otevřený novým věcem a má úctu k osvědčeným postupům

- čistota je půl zdraví, zvláště v dnešní době

- neplýtvej - skoro všechno se dá využít

- buď přímý, co řekneš, dodrž

Nabízíme

- práci v příjemném prostředí hotelu poblíž Luhačovic,

- nástup ihned (HPP, DPP, brigáda)

- ubytování je po dohodě možné

- co si dohodneme, to platí

- rádi tě podpoříme v dalším vzdělávání

- jsme aktivní kolektiv

- rádi si uděláme na sebe čas i mimo práci