Fat Cat Burgers & Craft Beer - Downtown

Václavské náměstí 45
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 775251125
URL: https://www.fat-cat.cz/
Facebook: www.facebook.com/fatcatkarlova
Kontaktní osoba: Eva Kužílková
Logo Fat Cat Burgers & Craft Beer - Downtown
Restaurace
Praha 1
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
20 000 Kč - 30 000 Kč
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Jste maminka na mateřské? Nebo student? Potřebujete pravidelnou brigádu?

Chcete pracovat jen dopoledne a mít každý den odpoledne pro sebe?

Mezi sebou přivítáme na snídaních nové kolegy s úsměvem na tváři, co se rádi pohybují mezi lidmi a mají rádi svůj čas a volno. Nabízíme na této pozici směny  v ranních a dopoledních hodinách.

Náplň práce

Jsme moderní bistro v centru Prahy, pro naše hosty připravujeme velké a dobré burgery, křídla, sendviče, žebra...

Pro naše hosty připravujeme také každý den domácí a bohaté snídaně.

Náplň práce

Obsluha hostů při snídaních a debaras.Úsměv na tváři a chuť vstávat trochu dřív.

Požadujeme

Vše tě naučíme.

Nabízíme

Máme Multisportku, takže si můžeš sportovat a relaxovat, jak se ti zlíbí.Bavíme  se rádi, proto jednou za čas máme teambuildingové akce.Rozvíjení se meze nekladou a my zase rádi trénujeme a věnujeme se našim přírůstkům. Jíst a pít se musí, v práci to jde na náš účet, ve volnu na tebe čeká u nás 50% sleva. O mikiny a trička  do práce se ti postaráme, uvidíš, že se ti budou líbit!

O náš tým s láskou pečujeme a staráme se, abychom  se  tu cítili jako doma, nejen naši hosté…

Tak nám zavolej nebo zašli životopis, těšíme se na tebe.