Hotel TAMMEL

17. Listopadu 58
50601 Jičín, Česká republika
Tel: 725093472
URL: https://hoteltammel.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/hoteltammel
Kontaktní osoba: Anežka Jahodová
Logo Hotel TAMMEL
Hotel
Jičín
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce, Výpomoc na akci
25000-30000
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Nový 4* konferenční a wellness hoteltammel.cz v srdci Českého ráje v Jičíně aktuálně hledá personál do restaurace Tamlovka, číšníky a servírky včetně vrchní + obsluhu snídaní.

Náplň práce

- příprava provozu restaurace

- obsluha klientů, servírování, příprava nápojů

- debaras

- práce s pokladnou a terminálem

- možnost výpomoci na akcích, rautech, coffebreaky

Požadujeme

- vzdělání nebo praxe v oboru výhodou

- flexibilitu

- spolehlivost

- příjemné vystupování

- min. základní znalost AJ, NJ výhodou

Nabízíme

- osobní ohodnocení + podíly z tržeb + dýška

- zaměstnanecká strava

- využití wellness hotelu

- možnost přenocování