Foyer Café

Wilsonova 300/8
120 00 Praha 2, Česká republika
Tel: +420 724 315 642
URL: https://foyercafe.cz/
Kontaktní osoba: Radka Borovková
Kavárna
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
35.000 - 40.000,-Kč čistého
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Gastro&eventová skupina SPOJUJEME poskytuje vlastní eventové prostory k pronájmů, cateringové služby a doprovodné programy v Praze. Jsme členem České Eventové Asociace. V roce 2022 jsme realizovali 276 eventů. Pro reaktivní a proaktivní prodej eventových prostorů Spojka Events a Endorfin hledáme zkušeného obchodníka. Výjimečná příležitost pracovat s nadnárodními korporacemi a tvořit B2B event business.

Náplň práce

·         zpracovávání příchozích poptávek

·         aktivní akvizice nových klientů a vyhledávání obchodních příležitostí pro pronájem prostor

·         organizování a vedení obchodních schůzek

·         vedení prohlídek jednotlivých prostorů

·         aktivní vyhledávání možností pro up-selling a cross-selling

·         vyhotovování nabídek a kalkulací pro klienty

·         uzavírání smluv

·         plánování akcí a příprava přehledů akcí pro provozní úsek

·         precizní práce s CRM systémem

·         pravidelný reporting svých činností

Požadujeme

·         předchozí zkušenosti s event managementem a prodejem podmínkou

·         relevantní zkušenosti z provozu events výhodou (cateringová společnost, banketové oddělení 5* hotelu a pod.)

·         reprezentativní vzhled a příjemné, energické vystupování

·         samostatnost a zodpovědnost

·         numerickou gramotnost (přesná práce s čísly, tabulkami, vzorci atd.)

·         pokročilé komunikační dovednosti

·         organizační schopnosti

·         pečlivost a orientace na detail

·         český jazyk na úrovni rodilého mluvčího

·         anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem

Nabízíme

·         zodpovědnou, samostatnou a zajímavou práci

·         možnost získat práci v pokročilém CRM systému

·         motivující platové ohodnocení (základ + bonusy)

·         příjemné pracovní prostředí

·         možnost podílet se na rozvoji značek

·         zaměstnanecký slevový program

·         možnost kariérního růstu v rámci celé skupiny SPOJUJEME

·         MultiSport karta