Foyer Café

Wilsonova 300/8
120 00 Praha 2, Česká republika
Tel: +420 724 315 642
URL: https://foyercafe.cz/
Kontaktní osoba: Radka Borovková
Kavárna
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
35.000,-Kč čistého + provize
Angličtina, Čeština
Nástup: 1.8. 2024

Gastro&eventová skupina SPOJUJEME poskytuje vlastní eventové prostory k pronájmů, cateringové služby a doprovodné programy v Praze. Jsme členem České Eventové Asociace. Hledáme aktivního člověka se zkušenosti z gasto eventového provozu.

Náplň práce

– příprava a obsluha cateringových stanic

– kompletní příprava a odbavení potvrzených akcí (od setupu, přes servis až po úklid)

– hlavní kontakt pro klienta v průběhu konání akce

– koordinace týmu brigádníků a celkový dohled nad akcí

– participace na plánování některých akcí

– inventury in&out akce

– provoz technického a audio-vizuálního vybavení prostorů

– udržování prostorů v reprezentativním stavu

Požadujeme

– reprezentativní vzhled a příjemné, energické vystupování

– samostatnost a zodpovědnost

– časová flexibilita (pracovní doba dle akcí)

– relevantní zkušenosti z gastro&eventového provozu

– předchozí zkušenosti s vedením týmu výhodou

– skvělé komunikační dovednosti

– pro-klientsky orientovaná osobnost, zkušenosti s komunikací se zákazníky podmínkou

– organizační schopnosti a multitasking

– pečlivost a orientace na detail

– cit pro estetičnost

– český jazyk na úrovni rodilého mluvčího

– anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem

– manuální zručnost

– řidičský průkaz B výhodou

Nabízíme

– rozmanitou pracovní náplň

– možnost aktivně se podílet na rozvoji produktů

– přátelský mladý kolektiv

– práci v krásných designových prostorech

– 35 000 Kč čistého + provize

– zaměstnanecký slevový program

– MultiSport karta