Ypsilon Golf Liberec A.s.

ke klubu 17
463 31 Mníšek- Chrastava, Česká republika
Tel: 608939908
URL: https://ygolf.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/ypsilongolfliberec
Kontaktní osoba: Michaela Eichelmanová
Logo Ypsilon Golf Liberec A.s.
Restaurace
Mníšek- Chrastava
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Do naší nově zavedené restaurace hledáme samostatného zkušeného kuchaře, který by byl schopen zabezpečit plynulý chod kuchyně.

Náplň práce

Spolupráce při objednávání, příjemce a skladování zboží.

Komplexní tepelná úprava pokrmů včetně expedice.

Tvorba vlastních receptur teplé i studené kuchyně.

Dodržování bezpečnostních předpisů a zásad bezpečnosti potravin.

Požadujeme

Příjemné a milé vystupování.

Samostatnost i schopnost spolupráce.

Chuť stále se rozvíjet.

Zkušenosti s vařením a vedením týmu.

Nabízíme

Možnost profesní seberealizace.

Dlouhodobé partnerství.

Menší kolektiv s dobrými vztahy.

Nadstandartní plat při plnění nastavených kritérií.

Nástup možný ihned.