Harmony Hotel

Bedřichov 106
54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika
Tel: 703651068
URL: https://www.harmonyclub.cz/hotel-spindleruv-mlyn-ubytovani-krkonose.html
Kontaktní osoba: Veronica Andreolli
Logo Harmony Hotel
Hotel
Špindlerův Mlýn
Hlavní pracovní poměr
Od 30 - 35.000 (dle zkušenosti
Nástup Dohodou

Do našeho prestižního 4* hotelu ve Špindlerově Mlýně hledáme vhodného kandidatat na pozici Servírka/Číšník. Pokud máte vášeň pro gastronomii a chcete se stát součástí dynamického týmu v jednom z nejkrásnějších horských středisek v ČR, hledáme právě Vás!

Náplň práce

- Kreativní práce v hotelovém provozu

- Příprava baru a restaurace na každodenní provoz

- Dodržování HACCP standardů

- Být komunikativní, flexibilní a spolehlivý parťák/ parťačka, na kterého se budeme moci kdykoliv spolehnout!

Požadujeme

- Předchozí zkušenost za barem vítána

- Samostatné a tvůrčí myšlení

- Kreativita a týmový duch

- Chuť se zlepšovat a posouvat své umění

- Sledovat novinky a moderní trendy

Nabízíme

- Přátelský kolektiv

- Smlouvu na dobu neurčitou

- Férové finanční ohodnocení

- Možnost ubytování v lokalitě

- Zaměstnanecké stravování

Inzerát Servírka/Číšník v hotelové restauraci nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.