Chata VIKTORKA - Janské Lázně

Černohorská 119
54225 Janské Lázně, Česká republika
Tel: 734638410
URL: https://eglanns.wixsite.com/vaseviktorka
Facebook: https://bit.ly/Viktorka2024
Kontaktní osoba: Radoslav Vejchoda
Logo Chata VIKTORKA - Janské Lázně
Restaurace
Janské Lázně
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr, Praxe & Stáž, Sezonní práce, Trainee, Výpomoc na akci
více než 1 mil. Kč/rok
Čeština
Dotykačka
Nástup Dohodou, Ihned

Chata VIKTORKA nabízí tradičně služby v oblasti ubytování a občerstvení. Najdete nás 30 m od hlavní kabinové lanovky na Černou horu. Nyní tato exklusivní lokalita se stálou klientelou hledá nové, spolehlivé a zkušené provozovatele restauračního a ubytovacího zařízení pro dlouhodobé podnikání s horským životním stylem.

Velmi dobrá dostupnost a neobyčejná lokalita!

Více zde: https://bit.ly/Viktorka2024

Náplň práce

NÁPLŇ PODNIKÁNÍ:
- zajištění hladkého chodu jedné z provozoven (hospoda, restaurace, ubytovací zařízení),
- personální záležitosti – nábor zaměstnanců, adaptace na pracovišti

- organizace práce a směn zaměstnanců,
- efektivní vynakládání finančních prostředků,
- kontrola kvality poskytovaných služeb zákazníkům,
- případné řešení stížností se zákazníky,
- komunikace s dodavateli a monitorování optimálního stavu zásob, skladové hospodářství,
- měsíční podávání zpětné vazby majitelům.

Požadujeme

PREFERENCE:
- výuční list, případně ukončené SŠ vzdělání – ideálně gastronomického či hotelového zaměření výhodou,
- předchozí zkušenosti na obdobné pozici ve středně velkém gastro provozu alespoň 2 – 3 roky,
- zkušenosti vedením týmu zaměstnanců a provozu,
- angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni,
- pro-zákaznický servis, dobré vystupování a komunikační schopnosti,
- znalost práce na PC,
- smysl pro detail a schopnost odolat stresu,
- spolehlivost, zodpovědnost,
- kladný vztah k horám a řidičský průkaz sk. B,

Nabízíme

AKCELERAČNÍ PLÁN:
Jedná se o opětovný pronájem přímo od majitelů, kteří po krizovém řízení během COVID nechávají podnikání na klíč a hledají nové provozovatele restaurace i ubytovacího zařízení => vstupní akcelerační plán pro nové nájemce je 200 000 Kč od 1.7. 2024, či déle a obsahuje:

- dřevo 2 sezony
- zásoby potraviny + alkohol
- snížený nájem červenec - září 2024
- stálá klienta z 80 % zaplněné ubytování v zimní sezoně (prosinec - únor)
- přístupy k Booking.com: https://bit.ly/Viktorka2024
- dodavatelský seznam kontaktů
- servisní seznam kontaktů
- kontakty na brigádníky/výpomoc z okolí
- ložní prádlo 2 série
- plně funkční vybavení kuchyně, skladu, restaurace, baru, ubytovacího zařízení
- 4x plná LPG bomba
- užší kontakt s majiteli ke stabilizaci v začátcích.

=> nájemné říjen-listopad dle domluvy po zhodnocení letní sezony.
=> nájemné prosinec-únor 50 000 Kč/měs.

Hledají se primárně dlouhodobí provozovatelé s vášní do gastra a služeb, kteří mají chuť vyhrávat i růst a nechybí jim láska k horskému životnímu stylu.

Vizi dodáme, je však předpokladem spolupráce na 5-10 let (https://eglanns.wixsite.com/vaseviktorka).

První smlouva na rok. Pokud se provozní osvědčí v akceleračním roce, jsme ochotni nabídnout mu neobyčejný život v privilegované lokalitě.

Poslední nájemník provozu si ze zisků později vystavěl vlastní gastro zařízení.

Velmi výhodné podmínky pro lidi s vášní pro tento životní styl a podnikání na klíč!