Popeyes

Národní 63/26
110 00 Praha, Česká republika
Kontaktní osoba: Barbora Cápalová
Logo Popeyes
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
37 000 - 45 000 Kč
Čeština
Nástup Ihned

Záleží ti na poskytování výjimečných služeb a láká tě rychlé prostředí, kde každý den přináší nové výzvy a příležitosti? Zrovna ty můžeš být naším novým Vedoucím směny!

Jako vedoucí směny budeš hrát klíčovou roli při vedení našeho týmu k úspěchu během každé směny. Budeš zodpovědný za zajištění hladkého provozu, od kontroly stavu zásob a čistoty až po organizaci zaměstnanců a jejich motivaci.

Nenechej si ujít tuto příležitost a pošli nám svoje CV!

Náplň práce

- Vedení týmu na jednotlivých směnách

- Starost o hladký každodenní provoz pobočky

- Motivace, podpora členů týmu a rozvoj jejich talentu

- Vytváření pozitivní a energické atmosféry v týmu

- Kontrola a doplňování stavu všech produktů

- Dohled nad čistotou a organizací na pracovišti a v restauraci

- Řešení podnětů, problémů a dalších situací

- Pokud bude potřeba, budeš pracovat na pokladně nebo při přípravě jídla

Požadujeme

- Máš zkušenosti s vedením týmu lidí

- Jsi zvyklý na rychlé pracovní tempo a překonávání výzev

- Jsi flexibilní, zodpovědný a spolehlivý

- Máš spoustu energie a skvělých nápadů

- Umíš motivovat

Nabízíme

- Finanční ohodnocení 37 000 - 45 000 Kč za měsíc

- Atraktivní měsíční bonusový systém

- Příplatky za práci v nočních hodinách (10 %), o víkendech (10 %) a svátcích (100 %)

- Flexibilní plánování směn

- Smažené kuře a pití na směně za pár korun

- Cafeteria

- Teambuildingy, zaměstnanecké akce, školení a tréninky

- Skvělí kolegové a vedoucí

- Podpora a příležitost pro osobní i kariérní růst

- Fajn pracovní prostředí, ve kterém se budeš cítit jako doma

- Smlouva na HPP na dobu neurčitou

- Nástup ideálně co nejdřív