Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 266 133 004
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Brigáda
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Chtěl/a bys pracovat pro moderní společnost, která vlastní a řídí moderní hotel DUO na Praze 9 na Proseku? Tak jste tu správně! Hotel DUO sice zvenku vypadá jako obyčejný panelák, ale uvnitř je úplně jiný! Moderní, čistý, voňavý a nabízí příjemné prostředí nejen pro své hotelové hosty, ale i pro skvělé zaměstnance, kteří ctí hodnoty v duchu sloganu: I CARE

Staňte se součástí rodiny Jan Hotels. Rádi Vás přivítáme do našeho týmu!

Náplň práce

Co bude Tvým posláním?

 * Pokud jsi zdatný/á s počítačem a rád komunikuješ, tak je tato práce přímo pro Tebe

 * Tvým úkolem bude dohlížení na každodenní online komunikaci hostů v našich hotelech

 * Hladký průběh ubytování hostů je u nás prioritní, proto budeš zajišťovat, aby proces online check-inu a check-outu probíhal tak hladce, jak je to jen možné

 * Dalším Tvým úkolem bude zpracování online požadavků hostů a případně upsells a cross-sells

 * Bohužel, občas se to neobejde bez stížností – zpětná vazba je pro nás důležitá, proto Tvým úkolem bude profesionálním a zdvořilým způsobem odpovídat na stížnosti hostů, s cílem zaručit spokojenost zákazníků

 * Zároveň budeš částečně působit jako spojovací článek mezi hosty a provozem hotelu

 * Podílíš se na zavádění postupů pro zlepšení nabízených služeb s cílem přilákat více zákazníků

Požadujeme

Jak tedy poznáš, že jsi tím správným nováčkem do našeho tým?

 * Máš za sebou ukončené vzdělání na SŠ s maturitou

 * Znalost českého a anglického jazyka na komunikativní úrovni je podmínkou

 * Jsi schopen/a s klidem řešit krizové situace

 * Dokážeš porozumět potřebám klienta

Nabízíme

Co Ti bude u nás vyloženě dělat radost?

 * Spolupráce formou brigády

 * Maximální podpora při řešení úkolů

 * Nabízíme závodní stravování za 23 Kč

 * Atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov

 * Po práci se můžeš odreagovat v hotelu DUO - zdarma zajdete do fitka

Pokud Tě tato pozice zaujala a rád/a bys pracoval/a v našem Jan Hotels dream team, zašli nám svůj životopis pomocí odpovědního formuláře.

Už teď se na Tebe těšíme!