Damian Jasna Hotel Resort & Residences

Demänovská Dolina
03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Tel: 00421903801141
URL: http://www.damianjasna.sk
Kontaktní osoba: Radim Beneš
Logo Damian Jasna Hotel Resort & Residences
Resort
Liptovský Mikuláš
Hlavní pracovní poměr
2 900 EUR a kvartálne bonusy z
Angličtina
Micros, MS Excel, MS Word, Opera, Vectron
Nástup Ihned

Manažér pre jedlo a nápoje (F&B Manager) je zodpovedný za riadenie a dohľad nad všetkými aspektmi stravovacích služieb v odbytových strediskách hotela. Táto rola zahŕňa plánovanie, organizáciu a koordináciu činností súvisiacich s prípravou a podávaním jedál a nápojov, s cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu služieb a spokojnosť zákazníkov.

Náplň práce

1.     Riadenie prevádzky:

o   Dohľad nad každodennou prevádzkou stravovacích zariadení.

o   Zabezpečenie efektívneho fungovania kuchyne, baru a reštaurácie.

o   Koordinácia s kuchármi, čašníkmi, banketovým oddelením a ďalším personálom.

2.     Personálne riadenie:

o   Nábor, školenie a hodnotenie zamestnancov.

o   Tvorba rozvrhov zmien a riadenie dochádzky.

o   Motivácia tímu a riešenie prípadných konfliktov.

3.     Kvalita služieb:

o   Zabezpečenie vysokej kvality jedál a nápojov.

o   Monitorovanie a zlepšovanie zákazníckeho servisu.

o   Riešenie sťažností a zabezpečenie spokojnosti hostí.

4.     Finančné riadenie:

o   Plánovanie a riadenie rozpočtu pre oddelenie jedla a nápojov.

o   Kontrola nákladov a optimalizácia výdavkov.

o   Príprava finančných reportov a analýz.

5.     Zásobovanie a inventár:

o   Dohľad nad objednávkami a zásobovaním surovinami.

o   Riadenie skladových zásob a inventúrne práce.

o   Vyjednávanie s dodávateľmi a hľadanie nových partnerov.

6.     Dodržiavanie predpisov:

o   Zabezpečenie súladu s hygienickými a bezpečnostnými predpismi.

o   Dodržiavanie legislatívy týkajúcej sa potravín a nápojov.

o   Implementácia a kontrola sanitárnych postupov.

7.     Marketing a propagácia:

o   Tvorba a implementácia marketingových stratégií na podporu predaja.

o   Organizovanie špeciálnych akcií a podujatí.

o    Príprava nových ponúk zohľadňujúcich želania hostí a hotelových trendov.

o   Spolupráca s marketingovým oddelením na propagácii stravovacích služieb.

Požadujeme

Skúsenosti na podobnej pozícii, ideálne v hotelovom prostredí. Silné organizačné a riadiace schopnosti. Znalosť hygienických a bezpečnostných predpisov. Výborné komunikačné a interpersonálne zručnosti. Schopnosť pracovať pod tlakom a riešiť problémy. Flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa zmenám. Znalosť finančného riadenia a analýz. Kreativita a zmysel pre detail.

Nabízíme

Príjemné prostredie luxusného hotela v prostredí Nízkych Tatier.

Benefity medzinárodnej hotelovej siete a firemné benefity.

Vzdelávanie v odbore a kariérny rast.

Ubytovanie, stravovanie a Wellness on-site.