Harmony Hotel

Bedřichov 106
54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika
Tel: 703651068
URL: https://www.harmonyclub.cz/hotel-spindleruv-mlyn-ubytovani-krkonose.html
Kontaktní osoba: Veronica Andreolli
Logo Harmony Hotel
Hotel
Špindlerův Mlýn
Hlavní pracovní poměr
50.000 Kč
Nástup Dohodou

Tým kuchyně Harmony Hotel ve Špindlerové Mlýně hledá nového fajn kolegu! :-) Pokud jste stejně zapálený do gastronomie, jako my, hledáme právě Vás:-) Pošlete nám životopis, a my obratem se Vám ozveme

Těšíme se na Vás:-)

Náplň práce

· Vařit vařit vařit ?

· Kreativní práce v hotelovém provozu od restaurace po bankety

· Dodržování HACCP standardů

· Být komunikativní, flexibilní a spolehlivý parťák/ parťačka, na kterého se budeme moci kdykoliv spolehnout

Požadujeme

· Předchozí zkušenost

· Samostatné a tvůrčí myšlení

· Kreativita a týmový duch

· Chuť se zlepšovat a posouvat své kulinářské umění

Nabízíme

·        Přátelský kolektiv

·        Smlouvu na dobu neurčitou

·        Férové finanční ohodnocení

·        Možnost ubytování v lokalitě

·        Zaměstnanecké stravování