Iconic People

Zvěřinova 7
13000 Praha, Česká republika
Tel: 608278026
Kontaktní osoba: Marek Koucky
Neuvedeno
Praha
Hlavní pracovní poměr
100000-120000
Angličtina

Pozor: tato práce vyžaduje přestěhování do ráje – Maledivy.

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme zkušeného kuchaře se zaměřením na moderní českou gastronomii – ultra luxusní 5* resort na Maledivách.

Je to životní příležitost, která změní život mladým a ambiciózním kuchařům, kteří dobře znají českou kuchyni a umí ji aplikovat moderní techniky vaření.

Požadujeme

Znalost moderní české kuchyně

Min. 3 roky zkušenosti s prací v 5* hotelech nebo resortech

Pracovní zkušenost ze zahraničí výhodou.

Schopnost řídit cizonárodní tým

Vyborné organizační schopnosti

Znalost HACCP

Angličtina by měla být alespoň na středně pokročilé úrovni, abyste byli schopni konverzovat s vedením a kolegy.

Nabízíme

- mzda až 65 000 Kč čistého měsíčně

- SERVICE CHARGE v závislosti na obsazenosti, ale průměrně 1500-2000 USD čistého měsíčně

ubytování, stravování, pracovní povolení, letenky hradí firma

- všechny expat výhody

- možnost pracovat ve špičkovém luxusním hotelu světové úrovně

Váš životopis v AJ zašlete na email: info@iconicpeople.cz