Restaurace a bistro Baroq 1708

Míšeňská 70/4
118 00 Praha 1, Česká republika
Tel: 724000719
Kontaktní osoba: Tereza Novio
Logo Restaurace a bistro Baroq 1708
Restaurace
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
řešíme individuálně
Angličtina, Čeština
MS Excel, MS Word, Storyous
Nástup Ihned

Do provozovny Baroq 1708 hledáme pracovníka na pozici provozní.

Náplň práce

Hledáme někoho, kdo bude schopný řídit malý team zaměstnanců, plánovat směny, starat se o plynulý provoz restaurace i bistra. Objednávky v korporaci s kuchyní. Kontakt s cestovními kancelářemi, hotely apod. Plánování akcí a rozvoj jako takový. Bližší informace vám rádi sdělíme osobně. Nástup ihned.

Požadujeme

Komunikaci, asertivitu, všeobecný přehled a touhu neustále věci vylepšovat. Anglický jazyk nutností, další jazyk výhodou.

Nabízíme

Férové jednání, dobré platové podmínky, 20 dní dovolené. Služební telefon. Dobrá dostupnost.