Minimum Waste

Zlatnická 12
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 606445445
URL: http://www.minimumwaste.eu
Kontaktní osoba: Miroslav Pavelka
Kavárna
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
dle domluvy
Nástup Ihned

Miluješ vaření a máš rád/a, když si hosté pochutnávají na tvých kulinářských výtvorech? Přidej se k nám!

? Kam? Do naší kavárny, kde si zakládáme na kvalitě, udržitelnosti a pohodě.

Náplň práce

? Co budeš dělat?

Jsi šéf naší kuchyně! Připravuješ jídla a zajišťuješ, aby všechno chutnalo perfektně podle našeho konceptu Minimum Waste. Budeš objednávat suroviny, plánovat menu a vést náš super tým.

Požadujeme

? Co od tebe očekáváme?

Zkušenosti s vedením kuchyně

Kreativitu v sestavování jídel a zájem o inovace.

Pečlivost v nákupu a skladování surovin.

Schopnost udržet kuchyň čistou a dodržovat vysoké hygienické standardy.

Výborné komunikační schopnosti a team spirit!

Nabízíme

Připoj se k nám a staň se součástí našeho úžasného týmu, kde vaření není jen práce, ale vášeň! ?‍??‍?

Zaujalo tě to? Pošli nám svůj životopis! Těšíme se na tebe!

? Nástup: Ihned nebo dle dohody.