Hotel Hilton

Pobřežní 1
186 00 Praha 8, Česká republika
Tel: +420224842767
URL: http://www.hiltonworldwide.com/careers
Kontaktní osoba: Barbora Koutná
Logo Hotel Hilton
Hotel
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned

Připojte se k našemu kulinářskému týmu jako kuchař v Hilton Prague!

Jste nadšený kuchař se smyslem pro detail? Rádi se pohybujete v dynamickém prostředí kvalitní kuchyně? Náš hotel hledá kuchaře, který by se připojil k našemu výjimečnému kuchařskému týmu a poskytoval týmu neocenitelnou podporu.

Pozice: Commi I/Commi II
Místo: Hilton Prague

Náplň práce

Přijímání a kontrola veškerého příchozího zboží

Zajištění plnění kvalitativních standardů

Správa skladu a inventáře

Udržování optimální čerstvosti a bezpečnosti potravin

Spolupráce s kuchaři na přípravě pokrmů a zajištění hladkého chod kuchyně

Dodržování nejvyšších standardů čistoty a hygieny ve všech oblastech manipulace s potravinami

Vedení podrobných záznamy o inventáři a pomoc s objednáváním zásob podle potřeby

Požadujeme

Smysl pro detail

Výborné organizační schopnosti a schopnost efektivně zvládat více úkolů

Fyzická odolnost pro zvládání náročného a rychlého kuchyňského prostředí

Dobré komunikační schopnosti a týmový přístup

Nabízíme

Pracovní smlouvu na plný úvazek (40h / týden)

Zajímavá práce a zkušenost z jednoho z největších Hilton hotelů ve střední Evropě

Stravování v zaměstnanecké kantýně

Výhodné cestování s programem HiltonGo

Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (např. karta Edenred, parkování zdarma, příspěvek na jazykové kurzy, Multisport karta)

Profesionální růst a rozvoj v renomovaném kulinářském týmu

We Are Hilton! We Are Hospitality! Hilton Prague hotels are offering unique opportunities to start a fabulous career! Thanks to all of our amazing Team Members, Hilton has been recognized with another Great Place to Work award! We are thrilled to see that we’ve been named #26 on the world’s 100 Best Workplaces for Millennials by Fortune magazine