JLV, a.s.

Chodovská 3/228
14100 Praha, Česká republika
Tel: 720801926
URL: http://www.jlv.cz
Kontaktní osoba: Šárka Blažejová
Logo JLV, a.s.
Průmyslový catering
Praha
Hlavní pracovní poměr
27.000 - 30.000 Kč
Čeština
Nástup Ihned

Velká česká gastronomická společnost s 65letou tradicí hledá účtující servírku/číšníka do moderní samoobslužné restaurace v historické kompletně rekonstruované budově nádraží Pardubice.

Náplň práce

Hlavní činností je prodej jídel a doplňkového zboží přes pokladnu a obsluha zákazníků.

Pracovní doba: 12hod. směny v režimu krátký/dlouhý týden od 6:30 do 19:00 hod.

Nástup: červen/červenec 2024

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč

Požadujeme

- SŠ vzdělání nebo vyučení

- minimální praxi 1 roky na pozici pokladní - výhodou

- schopnost práce s pokladním a skladovým programem

- uživatelskou znalost Microsoft Office

- výbornou češtinu

- základní znalost AJ vítána

- reference/kontakt na posledního zaměstnavatele

Nabízíme

- % z prodeje

- zázemí velké stabilní české společnosti

- jistotu výplatních termínů

- 13. plat – vánoční odměna (1/2 průměrné měsíční mzdy)

- po roce příspěvek na penzijní připojištění 450-1200 Kč.

- 5 týdnů dovolené (po roce zaměstnání)

- Pluxee kartu (příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity)

- dotované jídlo