Školní jídelna ZŠ Panská Pole

Školní náměstí 700/1
250 73 Přezletice, Česká republika
Tel: 608247234
URL: http://www.gastropanskapole.cz
Kontaktní osoba: Martin Drešer
Střední škola
Přezletice
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup: 1.9. 2024

Pro Školní jídelnu ZŠ Panská Pole v Obci Přezletice u Prahy hledáme vhodného kandidáta na pozici kuchař/kuchařka. Školní jídelna je příspěvková organizace a kromě vaření pro ZŠ vaříme pro další školku a dále vytváříme chlazenou jednoporcovou stravu. Věnujeme se i cateringovým akcím. Jelikož nejsme klasická školní jídelna mzda není jen dle tablkových tříd.

Náplň práce

Příprava a výdej teplých jídel ve školní jídelně.

Příprava a balení jídel pro vývozy.

Příprava a balení jendoporcových chlazených jídel.

Požadujeme

Praxi v oboru min. 5let (zkušenosti v závodním či školním stravování výhodou)

Schopnost týmové práce, pracovitost, spolehlivost, samostatnost při plnění pracovních úkonů

Dodržován HACCP a bezpečnost práce

Čistý trestní rejstřík

Kreativitu a pozitivní přístup k práce

Nabízíme

Stabilní zaměstnání

Jistotu pravidelné výplaty

Pracovní dobu PO – PÁ – jednosměnný provoz