Hotel Bookquet

Karoliny Světlé 27
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: 266 133 004
URL: https://www.hotelbookquet.cz/
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Hotel Bookquet
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Butikový hotel BOOKQUET se nachází poblíž pražského Karlova mostu a Staroměstského náměstí v jedinečné budově z 15. století s nádherným výhledem na Pražský hrad a Vltavu.

Náplň práce

Co bude Vaším posláním?

* Uvítat hosty při jejich příjezdu do hotelu

* Poradit hostům, jaká zajímavá místa v Praze, okolí a v České republice mohou během svého pobytu navštívit

*Odpovídat na dotazy hostů, snažit se jim pomáhat plnit jejich přání a požadavky

*Pomoc hostům se zavazadly

* Drobné administrativní a technické úkony

Požadujeme

Jak tedy poznáte, že jste tím správným nováčkem do našeho týmu?

* Nezáleží na tom, kolik Ti je, ale jak velkou máš chuť se do toho pustit a využít svůj komunikační talent

* Máš za sebou studium střední školy nebo jste vyučen/a

* S počítačem jsi kamarád – balíček MS Office

* Učení nových věcí Tě nerozhodí – systém Optima

* Rozhovory se zákazníky v českém a anglickém  jazyce Tě nerozhodí

* Umíš porozumět potřebám klientů

* Máš příjemné vystupování

* Pracuješ rád/a v různorodém kolektivu

* Do pozice Tě rádi plně zaučíme, i pokud praxi ještě nemáš!

Nabízíme

Co Ti u nás udělá radost:

* Unikátní prostředí: Pracuj v nádherném prostředí našeho boutique hotelu.

* Kreativní svoboda: Prostor pro realizaci vlastních nápadů a zlepšení.

* Příjemný kolektiv: Přátelský a podporující tým, který táhne za jeden provaz.

* Odměna za Tvůj talent: Konkurenční plat a další benefity.

Benefity:

* Zaměstnanecké stravování za 23 Kč.

* Zdarma přístup do fitka v hotelu DUO.

* Slevy na bowling, thajské masáže, kadeřnictví, kosmetiku a permanentní make-up v hotelu DUO.

* Multisport karta za 1.020 Kč (po roce spolupráce za 520 Kč).

* Slevy na ubytování v hotelech Jan Hotels (hotel Duo, BOOKQUET, Carol, Růže, OLDINN).

* Jedna noc se snídaní zdarma pro dvě osoby po zkušební době.

* Letní a vánoční párty pro zaměstnance.

* Soutěže o nejlepšího zaměstnance čtvrtletí a roku.

* Dárek k narozeninám a jubileu.

Pokud Tě tato pozice zaujala a chceš se stát součástí našeho Jan Hotels dream teamu, zašli nám svůj životopis pomocí odpovědního formuláře!

Už se na vás těšíme!