Domestique Bistro

Stroupežnického
15000 Praha, Česká republika
Tel: 777155356
URL: http://www.domestique.cz
Facebook: https://www.facebook.com/domestiquebistro
Kontaktní osoba: Jiří Vent
Logo Domestique Bistro
Bistro
Praha
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou

Do bistra na Smíchově hledáme kreativního šéfkuchaře, který se stane součástí mladého týmu

Nástup možný ihned

Náplň práce

·Tvorba menu a jeho pravidelná obměna dle sezónnosti

· Zodpovědnost za plynulý chod kuchyně

· Příprava a výdej jídel

· Zodpovědnost za výběr, objednávání, skladování a spotřebu surovin

· Kontrola a dodržování stanovené nákladovosti

· Organizace a plánování práce, týmová spolupráce

Požadujeme

· Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, kreativita, pozitivní přístup.

· Zájem o kuchařské řemeslo, ochotu učit se nové věci a pozitivní myšlení.

· Zájem a přehled o aktuálních gastro trendech a vývoji lokálních specialit

· Praxe v oboru podmínkou

Nabízíme

·       přátelský kolektiv

·       prostor pro seberealizaci

·       stravování  zdarma

·       placenou dovolenou

·       smlouvu na HPP