Futurooms Ostrava

Novinářská 3178
70200 Ostrava, Česká republika
Kontaktní osoba: Jan Vřetionka
Zábavný park
Ostrava
Hlavní pracovní poměr
Fixní plat minimálně 40.000,-
Nástup: 1.8. 2024

Úvodní představení

Je to už skoro pět let co jsme v Čeladné dokončili výstavbu bobové dráhy. Od té doby se na ní svezlo více než 80 tisíc lidí a stala se vyhledávaným cílem rodinných výletů. V loňském roce jsme přidali novou atrakci v podobě lanového parku a tím zde naše plány zdaleka nekončí.

Aktuálně však připravujeme otevření vnitřního zábavního centra v ostravském obchodním komplexu Futurum s nabídkou dvou unikátních atrakcí, které na ploše 850 m2 vytvoří jedinečné zázemí pro konání rodinných oslav a firemních akcí.

Do Ostravy přinášíme jedinečný mezinárodní zábavní koncept Prison Island inspirovaný televizním pořadem Pevnost Boyard. Hráči vytvoří tým 2 až 5 soutěžících a ponoří se do vězeňského prostředí, kde každá buňka má svou vlastní výzvu, kterou budou muset vyřešit v povoleném čase. Budou muset kombinovat myšlení, rovnováhu, tipy, fyzičnost a dovednost, aby překonali každou buňku a zvítězili! Prison Island funguje na 79 místech v 16 zemích světa, v České republice pouze v Praze a již brzy i v Ostravě.

Druhou aktivitou jsou arény pro virtuální realitu od předního světového producenta VEX Solution, které v ČR zatím nikdo jiný neprovozuje. Spojení špičkové technologie a na míru vyvíjeného softwaru jednotlivých her přináší jedinečný zážitek.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní místo manažera zábavního centra Futurooms. Vašimi hlavními odpovědnostmi bude nábor, trénink, motivování a kontrola stálých zaměstnanců centra i brigádníků, plánování směn, komunikace se zákazníky zejména při objednávání akcí a také zásobování gastro provozu.

Budete se podílet na obchodní a marketingové strategii. Zároveň však musíte být připraven/a v exponovaných časech vypomoct kolegům s obsluhou návštěvníků centra. Pokud máte zkušenost s provozem zařízení služeb, ať již v oblasti zábavy nebo gastronomie a chcete být součástí našeho ostravského dobrodružství, čtěte dál.

Co Vás čeká?

Vybrat ty správné lidi do svého týmu.

Nastavit pracovní postupy a procesy při provozu centra.

Zajistit bezproblémový provoz centra a spokojenost návštěvníků.

Aktivní účast při naplňování obchodních plánů.

Spolupráce s kolegy zodpovědnými za marketing a aktivní zapojení do marketingových a obchodních aktivit.

Požadujeme

Dovednosti a znalosti, které oceníme:

Skvělé obchodní a komunikační dovednosti.

Proklientský přístup, empatii, vstřícnost, pečlivost.

Schopnost vést a motivovat lidi.

Ochotu učit se nové věci a hledat řešení.

Zodpovědnost za odvedenou práci a samostatnost.

Schopnost zorganizovat si práci a dotáhnout úkoly do konce.

Znalost fungování sociálních sítí.

Výhodou bude, pokud budete mít:

Pozitivní vztah k moderním technologiím a zkušenost s jejich ovládáním.

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

Fixní plat minimálně 40.000,- Kč měsíčně a zajímavé bonusy při plnění obchodních cílů.

Práci v přátelském prostředí.

Zázemí stabilní firmy, kde je výplata každý měsíc včas.

Nástup nejlépe od 1.8.