Hotel KINGS COURT

U Obecniho domu 3
110 00 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.hotelkingscourt.cz
Kontaktní osoba: Pavel Samek
Logo Hotel KINGS COURT
Hotel
Praha 1
Brigáda
Angličtina
Nástup Ihned

R16 Residence je dynamická a vstřícná organizace, jejímž cílem je poskytovat našim klientům špičkové služby. Naše recepce je prvním kontaktním místem pro naše hosty a jsme hrdí na to, že vytváříme pozitivní a profesionální první dojem.

Náplň práce

- Vítání hostů s vřelým a přátelským přístupem.

- Odpovídání na telefonní hovory nebo vzkazy.

- Řízení oblast recepce, zajišťovat check in/ check out.

- Zadávání nových rezervací do systému.

- Vyřizování příchozích a e-mailových zpráv.

- Podle potřeby pomáhat s administrativními úkoly.

Požadujeme

- Vynikající komunikační dovednosti.

- Profesionální vzhled a vystupování.

- Schopnost efektivně zvládat více úkolů a stanovovat priority.

- Flexibilita a odolnost vůči stresu.

- Aktivní znalost anglického jazyka (další jazyky výhodou)

- Znalost základních počítačových aplikací (např. MS Office).

- Předchozí zkušenosti na pozici recepční nebo v zákaznickém servisu jsou výhodou.

- 12ti hodinové směny

Nabízíme

- Konkurenční hodinovou mzdu.

- Přátelské a vstřícné pracovní prostředí.

- Příležitost získat cenné zkušenosti v profesionálním prostředí.

- Příjemné prostředí, zaučení na pozici a support od celého týmu

- Pracoviště v Praze 1 v těsné blízkosti metra Náměstí republiky

- Firemní stravování

Jak se přihlásit: Pokud máte zájem o tuto pozici recepční na částečný úvazek, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu operations@r16.cz