Omnia Hotel Relax & Wellness

Luční 327
542 25 Janské Lázně, Česká republika
URL: https://www.omniahotel.cz/cz/
Kontaktní osoba: Štěpánka Skoczyková
Logo Omnia Hotel Relax & Wellness
Hotel
Janské Lázně
Hlavní pracovní poměr
od 35 000 plus provize
Angličtina, Čeština, Němčina
Hores, MS Excel, MS Powerpoint, MS Word
Nástup Dohodou

Pro náš hotel Omnia Relax & Wellness**** v Jánských lázních  hledáme vhodného kandidáta na pozici recepční.

Předem děkujeme za Váš projevený zájem. průvodní dopis a CV můžete zaslat na e-mail hm@omniahotel.cz a my se Vám obratem ozveme. Těšíme se na naši případnou budoucí spolupráci.

Náplň práce

·      zajištění hladkého chodu recepce

·      check-in/out

·      komunikace s našimi úžasnými hosty

·      zpracování nočního auditu

·      příprava reportů

·      zpracování rezervací

Požadujeme

·      vhodné i pro absolventy – vše vás naučíme!

·      předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou

·      přátelské, profesionální vystupování se zaměřením na spokojenost hostů

·      flexibilitu, proaktivitu, pečlivost

·      znalost anglického a českého jazyka je nutností, další jazykové dovednosti velkou výhodou

·      týmového ducha, kreativní a inovativní přístup

Nabízíme

·      přátelský kolektiv

·      smlouvu na dobu neurčitou nebo dle dohody

·      férové finanční ohodnocení, včetně příplatků a bonusů

·      možnost ubytování v lokalitě

·      po roce příspěvek na penzijní připojištění

·      zaměstnanecké stravování a neomezeně dobré a silné kávy

·      dáreček k Tvým narozeninám

·      slevy na F&B

·      slevy v sesterských zařízeních