Harmony Hotel

Bedřichov 106
54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika
Tel: 720831797
URL: https://www.harmonyclub.cz/hotel-spindleruv-mlyn-ubytovani-krkonose.html
Kontaktní osoba: Veronica Andreolli
Logo Harmony Hotel
Hotel
Špindlerův Mlýn
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
od 25.000 CZK/měsíčně + proviz
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Máš rád/a hory? Záleží Ti na tom, abys pracoval/a v přátelské atmosféře v designovém hotelu? Wellness Tým našeho hotelu ve Špindlerově Mlýně hledá profíka, který umí relaxační masáže a zpříjemní tak našim hostům zážitek z dovolené.

Napište nám na email rdm@harmonyhotel.cz, obratem se Vám co nejdříve ozveme.

Náplň práce

o  o  provedení masáže (klasické či lávovými kameny)

o  o  obsluha hotelového wellnessu

o  o  práce s rezervačním softwarem

o  o  řešení mimořádných potřeby a požadavků hostů

Požadujeme

o  maserské schopnosti

o   výborné komunikační schopnosti a orientaci na zákazníka

o    flexibilita

Nabízíme

-zajímavou práci v prostředí wellness hotelu

- příplatek na penzijní připojištění po 1 roce u společnosti

- dárek k narozeninám

- možnost zaměstnaneckého ubytování

- podporujeme další vzdělávání v oboru

- po zkušební době smlouva na neurčito

- zaměstnanecká cena v sesterských zařízení

Inzerát Masér/Masérka hotelového wellnessu nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.