Hotel Obzor

Pec pod Sněžkou 221
542 21 Pec pod Sněžkou, Česká republika
Tel: +420 602102223
URL: http://www.hotelobzor.cz/
Kontaktní osoba: Markéta Stanková
Logo Hotel Obzor
Restaurace
Pec pod Sněžkou
Hlavní pracovní poměr
dohodou
Angličtina, Čeština, Němčina
MS Excel, MS Powerpoint, MS Word, Previo, Septim
Nástup Ihned

Nabízíme práci v nově rekonstruovaném hotelu Obzor přímo na sjezdovce Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou.

Náplň práce

- komplexní řízení správy a provozu hotelu

- zodpovědnost za rozvoj, kvalitu služeb a hospodářský výsledek

- pozitivní reprezentace a rozvoj firemní kultury

- personální řízení, nábor, motivace, kontrola a hodnocení zaměstnanců

-zajištení optimalizace nákladů na provoz

- dostavba části hotelového areálu s přírodním wellenss

- komunikace s klíčovými zákazníky a externími dodavateli

-řízení technického rozvoje a každodenní údržby, oprav a revizí

Požadujeme

- prokazatelné zkušenosti na manažerské pozici v řízení hotelového provozu či zkušenost s vedením ubytovacího a restauračního zařízení

-časovou flexibilitu, obchodního ducha a proaktivní podnikatelský přístup

-iniciativu, motivaci a ochotu učit se novým věcem

-schopnost vlídného jednání s klienty, dovednost vytvářet a udržovat vztahy

-zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatného jednání i práce v týmu

- uživatelskou znalost práce v hotelových systémech

-ŘP skupiny B

-aktivní znalost němčiny, angličtiny

-výhodou je váš vztah k přírodě a sportu

Nabízíme

- motivující finanční ohodnocení ( FIX + pohyblivá složka mzdy)

- strava a ubytování zdarma

- bonusy ze zisku

- silné a stabilní zázemí

- velkou samostatnost výměnou za zodpovědnost

- dlouhodobou spolupráci a stabilitu

- kontinuální podporu a přímou komunikaci s majitelem

- rychlé rozohodování , férové vztahy a otevřenou komunikaci

- využití welless

Inzerát Provozní manažer -Hotelu Obzor nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.