Catering Aréna

Jeronýmova 570/22
46007 Liberec-Horní Růžodo, Česká republika
Tel: 608939908
URL: https://cateringarena.cz/
Kontaktní osoba: Michaela Eichelmanová
Logo Catering Aréna
Party-/Eventcatering
Liberec-Horní Růžodo
Brigáda, Praxe & Stáž, Sezonní práce, Trainee, Výpomoc na akci

Sháníme komunikativní a šikovné brigádníky do stánku s občerstvením v hokejové aréně, kde se pořádají hokejové zápasy, koncerty a spousty dalších zajímavých akcí.

Náplň práce

- Obsluha zákazníků a přijímání objednávek

- Výdej produktů a kávy

- Čepování piva a nealko nápojů

- Provozní úklid a případná manipulace s penězi

Požadujeme

- Příjemné a milé vystupování

- Spolehlivost, dochvilnost a schopnost týmové práce

- Trestní bezúhonnost

Nabízíme

- Možnost individuální plánování směn

- Vše je snadné a pečlivě Tě naučíme

- Dlouhodobé partnerství

- Možnost osobní a profesní rozvoj

- Nástup možný ihned/dle dohody