Bistro Monk

Maltézské náměstí 292/10
11800 Praha, Česká republika
Tel: 733573630
URL: http://www.bistromonk.cz
Kontaktní osoba: Kateřina Bulvová
Logo Bistro Monk
Bistro
Praha
Hlavní pracovní poměr
140 - 160 Kč / h čistého
Nástup Dohodou, Ihned

Přijmeme paní na pomocné práce v bistru.

Pracovní doba od 7:00-17:30 ( pátek sobota neděle do 18:30 )

( Možnost také od 7:00-22:00 )

Jedna půlhodinová přestávka na oběd, který je zdarma.

Počet směn :  18-25 / měsíc - dle vašich preferencí

Náplň práce

úklid bistra - vytírání, čistota na pracovišti, udržování čistoty na wc

mytí nádobí

pomoc v kuchyni

požadujeme aby paní rozuměla česky, nemusí umět perfektně, ale musí vědět, co se po ní žádá

nástupní plat 140 / čistého, po zapracování 160 Kč / h - pokud se naučí i pomoc s pečením atd, ae není to podmínkou

Požadujeme

rozumět česky

preferujeme nekuřačky

volejte na telefonní číslo 733 573 630 nebo využívejte email v případě zájmu

Nabízíme

Bistro Monk

Bistro specializované na brunche, které se podávají celý den.