Bohemia Properties a.s.

Teplická 492
19000 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 266 133 004
URL: http://www.janhotels.cz
Kontaktní osoba: Michaela Karbulková
Logo Bohemia Properties a.s.
Hotel
Praha 9
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Pracuj pro moderní společnost na Praze 9! Hotel Duo nabízí příjemné prostředí nejen pro své hotelové hosty, ale i pro své zaměstnance, kteří ctí hodnoty v duchu sloganu: I CARE Staňte se součástí rodiny Jan Hotels. Rádi Vás přivítáme do našeho týmu!

Náplň práce

Klíčové odpovědnosti:

* Příprava prostor na bufetové snídaně/večeře.

* Zajistíš obsluhu hostů při snídaních/večeřích a udržování čistoty.

* Postaráš se o příjemnou atmosféru pro naše hosty.

* Práce v týmu dobrých kolegů je samozřejmostí.

* Poskytuješ přirozený, profesionální a přátelský servis s úsměvem.

Požadujeme

Jaký by měl být náš ideální kandidát:

* Komunikaci s hosty v anglickém i českém jazyce zvládáš bez problémů (další jazyky výhodou).

* Jsi spolehlivý, pečlivý a vždy jednáš s respektem.

* Přímá zkušenost v gastronomii Ti bude výhodou.

* Máš za sebou úspěšné studium na střední škole nebo jsi vyučen/a.

* Jsi otevřený se učit novým věcem.

* Umíš porozumět potřebám klientů.

* Máš příjemné a profesionální vystupování.

* Směny jsou trhané

Nabízíme

Co Vám bude u nás vyloženě dělat radost?

Spolupráce na plný/zkrácený úvazek nebo třeba brigádně

Maximální podpora při řešení úkolů

Využití anglického jazyka na denní bázi

Příjemná finanční odměna vždy včas na vašem účtu se všemi příplatky, prémie a věrnostní bonusy

Nabízíme zaměstnancům závodní stravování za 23 Kč

Atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov

*Parkovní u hotelu DUO zdarma

Po práci se můžete odreagovat v hotelu DUO - zdarma zajdete do fitka

V hotelu DUO můžete také zajít na bowling, thajské masáže nebo do kadeřnictví, na kosmetiku a permanentní make – up (vše se slevou)

Karta Multisport za 1.020 Kč – po roce spolupráce za poplatek 520 Kč

Sleva na ubytování v hotelech Jan Hotels (hotel DUO, Bookquet, Carol, Růže, OLDINN)

Test stay – 1 noc ubytování se snídaní zdarma pro 2 osoby v hotelu, kde pracuji (po zkušební době)

Letní/ vánoční párty zaměstnanců

Soutěže o nejlepšího zaměstnance čtvrtletí a roku

Dárek k narozeninám, jubileu

Odměna za doporučení nového zaměstnance (po ukončení zkušební doby nového kolegy)

* Dostaneš od nás pracovní oblečení i obuv a budeme se Ti starat o praní a čištění.

Pokud Vás tato pozice zaujala a rád/a byste pracoval/a v našem Jan Hotels teamu, zašlete nám svůj životopis pomocí odpovědního formuláře.

Už teď se na Vás těšíme!