RESTAURACE BRICK´S

Cihelná 2b
118 00 Praha 1, Česká republika
Tel: 723 003 484
URL: https://cz.bricksprague.com/
Kontaktní osoba: Petra Houserová
Logo RESTAURACE BRICK´S
Restaurace
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
MS Excel, MS Word, Septim
Nástup Ihned

Do zavedené restaurace v centru Prahy hledáme vhodného kandidáta na post Supervisor. Jedná se o  směny na bázi krátký dlouhý týden.

Náplň práce

Pozice shift leader s přímou odpovědností GM restaurace.

Nábor a školení zaměstnanců , celkový dohled nad chodem restaurace, rozpis služeb, řešení provozních záležitostí, objednávky zboží.

Aktivní komunikace s šéfkuchařem, dohled nad kavárnou.

Komunikace s VIP klientelou a se stálou klientelou, rezervace, řešení požadavků hostů a stížností, odpovídání na reviews.

Požadujeme

Praxi v oboru na podobné pozici minimálně 2 roky

Teamový hráč s citem pro detail a pořádek

Angličtina a Čeština na vysoké úrovni (další jazyky výhodou)

Příjemný vzhled a vystupování

Nabízíme

Kariérní růst v rámci naší skupiny

Práci v příjemném prostředí a kolektivu

Bonusy a benefity

Pracovní smlouvu na HPP

Inzerát Supervizor / Provozní nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.