****Hotel U Zlatého Stromu

Karlova 6
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 775863073
URL: http://www.uzlatehostromu.com
Kontaktní osoba: Michal Nerad
Logo ****Hotel U Zlatého Stromu
Hotel
Praha 1
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
min 25 000 Kč netto plus bonus
Nástup Dohodou, Ihned

Na doplnění kolektivu restaurace sídlící na turisticky nejatraktivnějším místě Královské cesty, hledáme zkušené a schopné kolegy/kolegyně s praxí, kteří se nebojí práce, mají aktivní a optimistický přístup a jsou dobrými parťáky v týmu.

Staňte se součástí týmu restaurace U Zlatého Stromu, sídlící v historickém centru Prahy.

Náplň práce

CO BUDE TVÝM ÚKOLEM?

-        PŘÍPRAVA surovin na vaření,

-        odpovědnost za kvalitu, přípravu a estetickou ÚPRAVU pokrmů,

-        podílet se na PŘÍPRAVĚ studené kuchyně,

-        SPOLUPRACOVAT s ostatními kolegy v kuchyni na spokojenosti našich hostů.

Požadujeme

JAKÉ PŘEDPOKLADY BYS MĚL MÍT?

-        VYUČENÍ nebo ZKUŠENOSTI z oboru,

-        chuť na sobě pracovat, zlepšovat se, profesně RŮST a být součástí TÝMU.

Nabízíme

PROČ DO TOHO JÍT S NÁMI?

-        získáš PRÁCI na plný úvazek,

-        motivující MZDU obdržíš vždy v termínu,

-        budeš pracovat v přátelském a pohodovém prostředí v centru Prahy,

-        budeme tě motivovat, jak jít za ještě lepšími výsledky, které podpoří tvůj KARIÉRNÍ RŮST,

-        získáš jídlo na směně za pár korun, odměnu až 5.000 Kč za doporučení nových kolegů, slevy 50% do všech našich restaurací, částečně dotovanou Multisport kartu na každodenní vstup zdarma do posilovny, sportovních zařízení a koupališť, firemní akce…

Zaujala Tě naše nabídka?

Ozvi se nám.

Rádi Tě uvidíme!