Cantina La Fresca - pobočka Česká televize

Na Hřebenech II 1132/4
14700 Praha, Česká republika
Tel: +420739075791
URL: http://www.cantina-lafresca.cz
Kontaktní osoba: Miroslava Pešlová
Logo Cantina La Fresca - pobočka Česká televize
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou, Ihned

Milujete tvořit jedinečné dezerty?

Přidejte se k nám a rozvíjejte tak své dovednosti v moderním a přátelském kolektivu na naší pobočce v budově České televize, Praha 4

Náplň práce

- Příprava a pečení rozmanitých dezertů, dortů a sladkých pečiv

- Zdobení a prezentace cukrářských výrobků

- Spolupráce na vývoji nových receptur a produktů – budete součástí týmu, který tvoří trendy

- Dodržování nejvyšších standardů kvaltity a hygieny

- Pracovní doba - pondělí - pátek (6:00-14:30), víkendy volné

Požadujeme

- Vzdělání v oboru cukrář/cukrářka nebo odpovídající praxi

- Kreativitu a vášeň pro cukrařinu

- Pečlivost, spolehlivost a smysl pro detail

- Schopnost pracovat v týmu i samostatně

- Ochotu učit se novým technikám a trendům

Nabízíme

- Práci v moderním a přátelském prostředí

- Zázemí stabilní a prosperující společnosti

- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

- Atraktivní platové podmínky

- Zaměstnanecké benefity (např. stravování zdarma, sleva na naše výrobky a další)

Máte zájem stát se součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis na e-mail: job@cantina-lafresca.cz a my se Vám ozveme.

Budeme se těšit na společnou sladkou budoucnost.