Andaz

Senovážné náměstí 31
11000 Praha, Česká republika
URL: https://www.hyatt.com/en-US/hotel/czech/andaz-prague/prgaz?src=vanity_andazprague.com
Kontaktní osoba: Michal Sacher
Logo Andaz
Hotel
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Praxe & Stáž, Sezonní práce, Výpomoc na akci
206 CZK/H
Angličtina, Čeština
Nástup Ihned

Hotel Andaz V centru Prhay hledá brigádníky (oncallers) do naší moderní kuchyně.

Náplň práce

Hledáme opravdu někoho flexibilního, kdo přijde jako na zavolanou. Na oplátku získáš bohaté zkušenosti z profesionálního prostředí kuchyně a cukrárny pro 5* hotel.

Budeš pomáhat při přípravě výborných zákusků

Posutpovat podle receptů vytvořených našim Pastry šéfem Xavim

Budeš oslazovat život našim hostům nejen báječnou chutí, ale i výbornou prezentací těch sladkých pochoutek

Požadujeme

Jak už bylo řečeno, flexibilita je klíčová

Ochota se učit

Nejseš v kuchyni poprvé, takže máš ponětí jak to chodí na cukrárně

Smysl pro detail a kreativita se bude hodit pro krásnou prezentaci zákusků

Trochu té angličtiny bude potřeba, hlavně aby ses domluvil co, kde, jak a kdy

Nabízíme

206 Kč za hodinu

Obědy zdarma

Když budeš šikovný, na hlavní pracovní poměr jsou volná místa ;)

Inzerát Hledáme brigádníky na cukrárnu do 5* hotelu! nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.