Restaurace Perk

17.listopadu 413/1
78701 Šumperk, Česká republika
Tel: 720 275 609‬
URL: https://www.hotelperk.cz/restaurace-perk/
Kontaktní osoba: Marek Pšenčík
Logo Restaurace Perk
Restaurace
Šumperk
Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned

Hledáme kolegu na pozici barman / servis  do týmu, který s námi bude držet a posouvat standart služeb v naší restauraci v hotelu Perk.

Náplň práce

Příprava výběrové kávy, míchaných nápojů a kompletní servis nápojového lístku

Komunikace s hosty

Servis snídaní, obědů i večeří formou À la carte

Debaras

Požadujeme

Základní předpoklady pro práci s lidmi

Zákládní znalost anglického jazyka hovorově

Týmového hráče

Dochvilnost

Poctivost

Člověka, který se chce učit novým věcem

Nabízíme

Smlouvu na HPP

Firemní benefity v restauraci a hotelu

Plně vybavený bar a zázemí

Pracovní doba krátký/dlouhý týden nebo 8 hod. denně Út - So

Zohledněné propracované svátky při čerpání  dovolené

Práci v přátelském kolektivu

Inzerát Barman / servis pro restauraci Perk nebyl uložen do oblíbených. Přihlašte se prosím.