Bistro Monk

Maltézské náměstí 292/10
11800 Praha, Česká republika
URL: http://www.bistromonk.cz
Kontaktní osoba: Maja Poula
Logo Bistro Monk
Bistro
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
35.000 netto + tipy
Čeština
Nástup Dohodou

Přijmeme člověka, kterému vyhovují odpolední / večerní směny - otevřená kuchyně od 17:00-23:00 ( pátky soboty do 0:00 ) tzn 6-7 hodin výdeje.

Příprava cca 1,5 h + úklid 0,5 h = 8-9 h denně

Směny dle domluvy mezi sebou

Pomocný kuchař na tuto pozici 35.000 čistého ( 180 hodin )

Možnost zkráceného úvazku dle domluvy

Náplň práce

Na menu je zhruba 5-10 položek, jako například:

Hranolky + domácí mayo

Salát

Mix uzenin

Slidery

Hotdogy

Comfort food různého typu

Tvým úkolem je připravovat a vydávat tato jídla

Dodržovat čistotu

Požadujeme

Organizovanost a dochvilnost

Kolegialitu

Pozitivní přístup ke kolegům a k práci

Nástup nejdříve říjen, nejpozději prosinec

Nabízíme

Velmi dobré pracovní prostředí nově otevřeného podniku

Možnost růstu

Vlastní merch - dostaneš naše oblečení, kšiltovky, zástěry atd

Možnost multisportky

Skvělý tým

Bistro Monk

Bistro specializované na brunche, které se podávají celý den.